Solar Güç Kaynağı

Solar Güç Kaynağı

Etiketler : Solar Güç Kaynağı

Kategori: Genel Kategori

Ürün Açıklaması

“Solar Enerji Kaynağı” ihtiyacınız olan elektrik enerjisini güneş enerjisinden faydalanarak elektrik enerjisine çevirir ve elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir. 
Günlük 2-35 kWh enerji ihtiyacınızı karşılayabilir. 3 günlük stok enerji deposu ile kesintisiz enerji kullanımınızı sağlar.
 

Güneş enerjisi ile çalışan “solar enerji kaynağı” elektrik ihtiyacınızı güneşten elde ettiği için sonsuz enerji üretim kaynağıdır. Sorunsuz ve kolay montajı sayesinde bağımsız olarak her alanda rahatlıkla kullanılabilen solar enerji kaynağında yüksek teknolojik ve üstün korumalı elektronik altyapı kullanılmaktadır.

Solar modüller, kolay kurulum sağlayan solar modül sehpaları ile kullanılmaktadır. Şarj kontrol cihazları (solar regülatör), enerji stok birimi (akü grubu), solar çevirici (invertör), elektrik ve elektronik kontrol ekipmanlarını koruyan, verimli kullanım sağlayan kontrol kutusu, pratik ve her kullanıcının kolayca kullanabilmesini sağlamaktadır. Tekerlekli kutu yapısı, kurulan sistemi taşımak ve yer değiştirmek için kolaylık sağlamaktadır.

“Solar enerji kaynağı”nın enerji üretimi 25 yıl garantili ve 60 yıl ömür beklentili solar fotovoltaik (PV) modüller ile yapılmaktadır. 100km/h hız ile gelen 2,5cm çapındaki dolu yağmuruna dayanıklı tamperli cam ile üretilen solar modüller, dış ortamdaki zorlu koşullara dayanıklı yapıda üretilmektedir.

Kontrol kutusu içerisinde kullanılan, mikroişlemci kontrollü tam otomatik regülatörler üzerinden, stok enerji miktarı, şarj durumu ve arıza durum bilgileri sürekli olarak kullanım anında kontrol edilebilir.

Kullanılan yüksek demeraj gücüne dayanıklı tam sinüs solar invertörler, buzdolabı veya hidrofor motoru gibi günlük hayatta kullanılan ve anlık demeraj gücü yüksek olan elektrikli ekipmanlarınızı sorunsuz çalıştırabilmektedir.

İlgili Ürünler:

Solar Modül

Solar Regülatör

Jel Akü

Solar İnvertör

• Yenilenebilir enerji kullanımı
• Taşınabilir (portatif) tasarım
• Yüksek teknolojik altyapı
• Yüksek üretim kalitesi
• “0 db" ses ile gürültüsüz çalışma
• Geri dönüşümlü ürün kullanımı
• Çevreyle dost atıksız çalışma
• Kullanım kolaylığı

Bağ evleri, dağ evleri, sulama alanları, gözetleme kuleleri, telsiz santralleri, telekominikasyon tesisleri, askeri birimler gibi elektrik enerjisi ihtiyacı olan her alanda kullanılabilmektedir.