Mobisol - Mobil Solar Enerji


mobil solar ile ilgili görsel sonucu

Taşınabilir tasarımı, teknolojik altyapısı, üretim kalitesi, “0 db" ses ile gürültüsüz çalışması, kullanılan tüm ürünlerin geri dönüşümlü olması, atıksız çalışması, tek kişi ile kullanım kolaylığı ve en önemlisi, yenilenebilir enerji ile temiz enerji ihtiyacına sorunsuz cevap verebilmesi, 
MOBISOL ‘un önemini kat kat artırmaktadır.
 

Güneş enerjisi ile elektrik üretim sistemlerinde, kurulum ve montaj sorununu tamamen ortadan kaldıran MOBISOL, enerji ihtiyacı olan her alanda rahatlıkla kullanılabilen, yüksek teknoloji ürünüdür.

MOBISOL Taşınabilir Enerji Üretim Tesisi, elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan her alana kolayca taşınarak, başta kurulum ve yakıt sıkıntısı olmadan kullanılabilmektedir.

Bağımsız bir taşınabilir fotovoltaik enerji üretim tesisinde olması gereken, solar modüller başta olmak üzere, şarj kontrol ekipmanları (solar regülatör), enerji stok birimi (akü grubu), solar çevirici (invertör), solar modül sehpaları ve karayolunda kullanıma uygun standart römork altyapısı ile genel enerji çözümüne uygun olarak tasarlanmıştır.

Dışarıdan yardım almadan, 
tek kişi ile hızlı ve kolayca kurulabilen bir tesis olma özelliği, pratik bir ürün olmasını sağlamaktadır. MOBISOL içeriğinde kullanılan yüksek teknolojik ürün altyapısı, zor çevresel şartlara dayanabilme özelliğini de getirmektedir. Tamamı derin daldırma sıcak galvaniz tekniği ile üretilmesi, römork yapısının sağlam ve uzun ömürlü sağlamaktadır.

Tasarlanan enerji kontrol panosu ile enerji miktarları sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Pano içerisinde kullanılan LCD göstergeli, mikroişlemci kontrollü tam otomatik regülatörler üzerinden, stok enerji miktarı, anlık şarj-deşarj değerleri ve toplam şarj gücü gibi birçok teknik bilgi sürekli olarak kullanım anında kontrol edilebilmektedir.

 
• Sulama alanları, orman gözetleme kuleleri, telsiz santralleri, askeri birimler, bağ evleri, dağ evleri gibi elektrik enerjisi ihtiyacı olan her alanda kullanılabilmektedir.
• Standart römork altyapısı, TSE sertifikası ile karayolları kullanımına uygundur.

mobil solar ile ilgili görsel sonucuEtiketler : Mobisol - Mobil Solar Enerji